Episode 1

24. srpna 2010 v 17:24 | Piratka |  Season 3
Máme tu poslední celý prázdninový týden a novou řadu.

První vteřiny další řady je nějaká umělecky zpracovaná scéna na nějakém večírku u holek doma. Michael se hádá s Brianem, který mu nakonec vysekne takovou ránu do brady, až se skácí. Komentář jako na boxu zatím vysvětlí, co se vlastně stalo. Minulý týden, kdy Brian pořádal večírek pro Rage, Michael řekl ostatním, že se Brian rozešel s Justinem. Prý má někoho jiného (Justin).
Justínek se probouzí za zvuku houslí a proudění slunce a polibků Ethana. Taky mu přinese snídani do postele, ale jen hořkou čokoládu. To se docela divím, že by v Americe neměli jiný druh. Asi už jsou tak přecpaní hamburgerama, že radši jí hořkou místo normální čokolády. Justin ale stejně musí do školy a do práce a pro věci, když teď už nebude bydlet s tím Brianem. Mike v obchodě čelí rozjařeným fanouškům, kdy vyjde další díl a chtějí Rageovo tričko. Mike jim musí říct, že už další díl nebude a kdo ví, co se stane dál.
Justin si došel pro věci k Brianovi do bytu a vyvolává to v něm hrozně moc vzpomínek. Třeba, jak spolu jedli zmrzlinu na odpočívadle nebo jak se společně sprchovali. Taky samozřejmě, jak si to rozdávali v posteli. Pak rozčilen odejde, když už je hotov. V jídelně probíhá křážový výslech. Linz a Mel se chtějí všechno dozvědět o noci, jako žádné jiné pro Teda a Emma. Pak jim dají pozvánky na výročí, kdy se seznámily, jenže mají i pro Briana a Justina. Ted se rozmluví o tom, jak musí být teď Brian nešťastný, zklamaný, ponížený, blá blá blá a pak se začne opovržlivě smát. Vtom se zjeví Brian a sedne si k vedlejšímu stolu. "Aspoň jsem poznal, jací jsou mí praví přátelé." Skoro zároveň přijde i Justin, jen se na sebe kouknou a nic. Všichni mlčí jako hroby. Justin jde vynést odpadky. Mike za ním přijde a prostě mu řekne, aby odešel, protože tím udělá laskavost všem. Zato Linz, Mel, Ted a Emm se baví, jak jsou všichni teď spolu. Jenže Ted a Emm jen dělali vlny, že už něco bylo. Ale až to skutečně přijde, tak to bude krásné. Takže jsou opravdu spolu. Michael nabídne Benovi, aby s ním bydlel, protože při plánování cesty do Tibetu už přenechal byt nějaké profesorce práv. Když přijde Emmett, ještě se ho zeptají. "To by bylo asi moc lidí na malém prostoru...Ale já mám rád moc lidí na malém prostoru." Mike se ještě zeptá na jeho a Teda. Jak je to možné, že by to spolu dělali nejlepší kamarádi? Ale Emm ho vyvede z omylu, že si to zaslouží i oni.
Brian přijde domů a jediné, co mu zbyde, jsou pootvírané zásvuky a prázdný byt. Ještě taky najde kresbu Rage a J.T. a zmačká ji. Pak jde na procházku s Linz a Gusem. Ta mu domlouvá, aby vzal Justina zpátky, ale on už se rozhodl, tak na co by to bylo. Nicméně, nemíní být lesba a mít takové dlouhodobé vztahy. Večer se o tom baví Michael s mámí a on jí řekne, že ho poslal pryč, protože Debbie se zlobí, že odešel jen tak z práce. Zase mu promlouvá do duše, že Brian nedokáže milovat nikoho, ani jeho, tak proč dělá takový tlaky. Mel a Linz večer připravují párty na výročí a Mel najde nějakou osm let starou fotku. Pak zazvoní Justin a chce se omluvit, že nepřijde a přinese nějakou flašku. Jenže ony ho přesvědčí, aby přišel. O Brianovi se mluví u woodyho jako o odvrženém milenci. Pěkné. Ted a Emm to slyší a jdou ho trošku podržet, ale narazí na Debbie a Vica, který je varuje, že to takhle dopadlo i s jeho nejlepším kamarádem, ale za tři měsíce po něm nebylo vidu ani slechu.
Ben se stěhuje a večer to hodlají nějak oslavit, ale vyruší je Brian, který chce jí t s někým do Babylonu, jinak umře. Ben málem vystrčí Michaela ze dvěří, aby s ním šel, protože teď Brian potřebuje nějakýho kamaráda. Ted a Emmett se připravují na velkou noc, takže Ted vytáhne a opráší celé svoje hračkářství. Emmett tedy přijde v župánku a vklouzne pod peřinu, protože tohle není jako "v práci" na internetu. Jenže pak si povídají a tak nějak z toho sejde.
Brian je úplně vtažen do víru drog a tance. Je to prý jako kdysi, jen Mike a Brian.
Dnes je tady ta výroční oslava. Ted a Emm si z toho křečovitě dělají srandu, že to mohlo být za rok stejné i pro ně.  Michael popisuje včerejší večer, pořád to samé. Pak uvidí Justina s Ethanem. Je naštvaný, ale to je tak sám. Brian v baru poslouchá dva koženáče, jak se hádají o vzorech na příbory. Přivede je teda na oslavu. Justin představí Ethana Debbie. Pak jde na záchod, ale to i Brian. Potkají se tam a naštěstí se nezabijou. Brian se dokonce zeptá, jestli má všechno, co chtěl. Venku se zatím vyřeší obrovský problém se vzory na ty příbory. Michael pak začne hustit do Briana, jak ju Justin špatnej a kdesi cosi. Brian už to nevydrží a praští ho, takže jsme na začátku, tentokrát ale děj pokračuje. Brian nečekaně odchází a špatnej je on.
Večer zase nastane stejná situace, ale tentokrát už se Ted a Emm dostanou dál. Předtím ovšem mají spoustu povzbuzujících řečí. Brian přijde večer za Michaelem do obchodu. Dá mu krvavý steak na to oko. Michael se chová jako malý děcko, naštěstí pak přijde trošku k rozumu. Ale pořád nechce pokračovat v Rageovi. Brian má ještě vlastní program. Kouří doma v posteli. Jde za ním Justin, jenže pak se ukáže, že to není on, jen někdo hodně podobný. Brian si s ním chce zašukat jako kdysi s Justinem. Ta podoba je ale velká. Řekne mu, aby se otočil. Překvapuje mě, jak si dokáže nasadit kondom jednou rukou (:D:D). Ten chlápek má zezadu stejné vlasy jako Justin.

***Desire***
 


Komentáře

1 Danda Danda | Web | 24. srpna 2010 v 18:17 | Reagovat

Nené!:D

2 fallinek fallinek | Web | 24. srpna 2010 v 21:47 | Reagovat

a já mám dokonce pocit, že už jsem dokonce četla jednu povídku kde byli jako staří dědci.. :D :D

3 Soanna Soanna | 26. srpna 2010 v 10:14 | Reagovat

No, ne že by si Mike do té držky nezasloužil, abych tak pravdu řekla. Příliš se ehm, zajímal o věci po kterých mu nic nebylo. A jak pak začal Justinovi nejvíc nadávat, proplesknout by bylo málo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama