Epizoda 9

12. července 2010 v 22:09 | Piratka |  Season 1
Dnes brzy, není-liž pravda. Už jsem se i nadrogovala, tak jdeme na to!

Emmett si píše s nějakým chlápkem po internetu a přitom se uspokojuje. Když je hotov, zeptá se ho onen "zneužitý", jestli by se nemohli sejít naživo. Toho se Emm bojí, takže se hned odhlásí. U Woodyho dělá Ted z kulečníku umění, ale Brian ho pošle k zemi s tím, že je to jenom koule a tágo, sakra. Mike má schůzku s doktorem, takže odchází. Zase dojde k malé slovní přestřelce o přátelích. Emmett si neví rady, co dál s Usemyhole27. Prý se s ním chce setkat. Říká Tedovi, že není takový, jak to stojí v jeho profilu. A Ted mu sdělí, že to s ním asi minulý týden dělal. "Jaký jsem byl??" ptá se hned. Ale to nic nemění na tom, že neví, co s ním.
Gus je nemocný! Holky neví, co s ním, tak ho odvezou do nemocnice. Justin si v klidu dělá úkoly u Briana, když tam teda bydlí. Je klid, pohodička, baví se o tátovi, jakej je to hajzl, když zavolá Linz, že je Gus v nemocnici. Mike přespí u Davida a prohlíží si fotky. Chce se konečně neznámit s jeho přáteli. Tak se domluví na sobotu večer.
Emmett už neví, jak dál, tak chce smazat svůj profil. Ale najednou se u něj objeví pořádný kus chlapa. Emm si myslí, že je sjetej, protože ten chlap tvrdí, že je jeho přezdívka na netu. "Profil" mu slíbí, že ho naučí být jako on. V nemocnici nastane obvyklý problém homofobie. Doktor nedokáže pochopit, že ty dvě jsou pár, takže pustí jenom Lindsay, protože je biologická matka. I když přijde Brian jako biologický otec, tak Mel tam prostě nepustí. "Nemá ani 6 měsíců a můj syn je královnou dramat." "Aspoň víš, že je tvůj." Tohle je verdikt kluků v posilovně. Mike tam včera nemohl, protože se musel vyrovnat se svojí vlastní krizí. O čem si bude povídat s hetero lidmi. A Emmetta zase dostihne jeho "profilový chlap". Donutí ho, aby pořádně cvičil.
Mel pořád přemýšlí o té včerejší noci v nemocnici. Ona to má opravdu těžký - židovka a ještě do toho lesba. Jelikož večeře s přáteli se blíží, nastupuje scéna jako z Pretty Woman, s příbory a stolováním.  Mel a Linz chtějí přesvědčit Briana, aby předal Mel titul zákonného zástupce za Guse. Ten se nerozmýšlí a přikývne. Justin je pobouřený, ale na co mu to je?
Ted a Emm jsou v Babylonu, jenže tam se zase zjeví Emmův přízrak Pitts9x6. Chce po něm, aby sbalil jednoho chlápka. Se zjevením za zadkem to jde ale těžko. Navíc si Ted myslí, že Emmett mluví s ním a ne s nějakým přízrakem, takže se naštve. Mezitím nastává Den D, tedy vlastně Den F (friends) pro Michaela. Jen, co přijde, probíhá všechno v pořádku.
Justin zase hustí do Briana, že by se neměl vzdávat Guse. Přitom ještě oba provádějí večerní hygienu a Justin se učí slovíčka do školy (mám dojem, že je to italština nebo francouzština, ale nevím to jistě). Brianovi přitom spadne ručník do umyvadla (fail ). Večeře jde jakžtakž. Jenže pak se dostanou na tenký led s Big Q, protože jeden týpek ten obchod docela před ostatníma shodil. Mike mu za to oplatí tvrdou mincí, že ho zná z Bílé párty, což naštve přítele toho týpka.
Mel chce oslavit své "povýšení" na právoplatnou matku, takže to skončí pořádným výbuchem vášně v posteli. Brian zavítá do neznámých končin. Ukáže se, že přišel za otcem. Vypadá to na rodinnou idylku. Baví se o práci, o ženských...On to prostě ještě neví. Emmetta zase pokouší "kluk z webu". Vezme jej do svého světa. Tam se míhají samí svalnatí chlapáci jen ve slipech či suspenzorech. Emm je z toho u vytržení. Potká tam i usemyhole27 a jeho nick ho požádá o adresu. Tak se konečně sejdou. Ani jeden nevypadal tak, jak mají psáno v profilu, ale stejně si užili.
Mike je naštvaný, protože zkazil tu večeři, takže odchází domů, sám. V noci na něho zaklepe Brian. Je namol. Mike ho svlíkne a uloží do postele, jakoby nic. Asi je to poprvé a naposled, co vidíte Briana Kinneyho brečet. Emmett se vrací do Babylonu a myslí si, že je král světa. Ted je z něho vedle, protože mu poroučí, aby šel sbalit toho kluka, co na něj Ted čumí už 3 hodiny. Je překvapený, ale udělá to.
Brian šel k holkám, aby podepsal ty papíry o rodičovství. Jenže přes noc si to rozmyslel, takže to nepodepíše. David přijde za Mikem do posilovny, chce mu něco říct. Jdou ven na balkon či co to je a mluví přes sebe a přesto se doplňují, ale každý došel k jinému závěru. Mike "Tak jo, prostě je konec." "Jaký konec? Já chci, aby ses ke mně nastěhoval."

***Bad case of loviiing youuu***
 


Komentáře

1 Soanna Soanna | 12. července 2010 v 23:24 | Reagovat

Jo, to bylo dost hnusné jak přijely do té nemocnice a ta paní za přepážkou se na ně dívala tak jakoby snad byly něco míň a jak s Mel mluvila, to bylo hrozné!
Vůbec jsem se ale nedivila, proč mu to Brian neřekl, vlastně proč to jeho rodiče vůbec nevěděli. No, ale to asi předbíhám.
Počkat, jak naposled a co konec první řady?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama